Film na 80% Szerokości i 100% Wysokości Strony

Odkryj
DIPLOMAT MODEL PRO
pierwszy naprawdę inteligentny unit stomatologiczny.

Diplomat Model Pro (500/600/700/800) – jedny na rynku unit stomatologiczny, którym lekarz dentysta zarządza tabletem (również, tym ulubionym) oraz aplikacją mobilną Diplomat Connect.

Pracuj efektywniej, pracuj szybciej, pracuj smart.

 

Dlaczego zarządzanie tabletem i Diplomat Connect to rewolucja w stomatologii?

Poznaj 8 kroków, dzięki którym zamienisz codzienną rutynę w emocjonującą przygodę. 

KROK 1. Sprawdź historię leczenia pacjenta na tablecie.
KROK 2. Wykorzystaj chwilę na promocję gabinetu.
KROK 3. Omów plan leczenia.
KROK 4. Wykorzystaj aplikacje mobilne.
KROK 5. Aktywuj personalne ustawienia fotela oraz narzędzi.
KROK 6. Rozpocznij pracę, efektywnie jak nigdy dotad.
KROK 7. Czas na edukację i profilaktykę.
KROK 8. Ustal datę kolejnej wizyty.

Twój tablet, twoje centrum świata.

Na tym samym tablecie, którym ustawisz pozycję fotela i prędkość instrumentów, możesz sprawdzić dane pacjenta oraz historię jego wizyt. Instalując na tablecie aplikacje lub skrót do systemu zarządzania gabinetem, wszystkie informacje będziesz miał na wyciągnięcie dłoni.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Dobre kino na początek.

O czym myśli pacjent, gdy przygotowujesz się do zabiegu? Spraw, aby pomyślał o …Tobie. W oczekiwaniu na leczenie wyświetl mu film lub prezentację o Twoim gabinecie.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Digitalizacja: level Pro!

Cza na pełną moc tabletu! Od teraz Twój unit może być centralnym urządzeniem cyfrowego gabinetu. Połącz go z aparatem RTG lub skanerem aby bibliotekę zdjęć pacjenta mieć zawsze pod ręką.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Gdy słowa to zbyt mało.

Przysłowie mówi, że obraz jest wart tysiąca słów. Gdy potrzebujesz wyjaśnić budowę implantu zębowego lub skutki nieleczonej próchnicy, uruchom na tablecie jedną z setek bezpłatnych aplikacji dostępnych na urządzenia w systemie iOS oraz Android.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Raz na długi czas.

Wystarczy jedno klinknięcie, a fotel oraz narzędzia będą gotowe do pracy, tak jak lubisz. To przecież Twoje konto użytkownika i Twoje ustawienia. Tylko Twoje.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Pracuj smart.

Na tablecie lub z użyciem innowacyjnego sterownika nożnego SWING: zmieniaj ustawienia fotela, prędkość instrumentów, czas napełniania kubka z wodą oraz wiele innych. Mało? Zaprogramuj indywidualne protokoły leczenia, a następnie wybieraj je jednym kliknięciem.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Znajdź czas na edukację.

Wiesz, że powinienes, ale nie zawsze jest czas. Od czego masz swój inteligentny unit? Wystarczy, że pod ręką będziesz miał sprawdzone materiały edukacyjne, jeden klik, i pacjent wraca do domu, nie tylko wyleczony, ale z profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi higieny i profilaktyki.

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

Kalendarz zawsze pod ręką.

Skończyłeś zabieg, pacjent może iść do recepcjonistki umówić kolejną wizytę. Dzięki Modelowi Pro, możesz to zrobić sam, gdy pacjent ciągle jest na fotelu. To się nazywa synchronizacja gabinetu!

Model Pro catalog

Model Pro movie

Technical specification

 

Odkryj Model One już dziś!

Umów się na indywidualną prezentację w jednym z naszych salonów w całej Polsce. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie czas i że szybko zakochasz się w pierwszym na świecie unicie stomatologicznym typu smart.

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Model Pro to zdecydowanie inteligentny unit stomatologiczny, o czym przekonałem się już w pierwszych dniach użytkowania. Jego funkcje smart pozwalają zoptymalizować codzienne procedury, a nawet zapomnieć o tych najmniej lubianych. Aplikacja Diplomat Connect zrobi to za ciebie lub przypomni we właściwym czasie. Postawienie na Model Pro 500 było najlepszą z decyzji jaką podjąłem na początku przygody ze stomatologią.

Lek. dent. Kamil Piasecki, Piasecki Dental Clinic, Katowice, Polska.
Czy unit z tabletem to nie zwykły gadżet?

Otóż nie! To nie tylko gadżet, który znudzi się po kilku użyciach. To unit, który naprawdę może odmienić codzienne funkcjonowanie Twojej praktyki stomatologicznej. Dzięki synchronizacji Modelu Pro z systemem zarządzania gabinetem (recepcja), urządzeniami do obrazowania (rtg, skanery itp.), a także dzięki inteligentnemu wykorzystaniu zasobów internetu (aplikacje mobilne), Model Pro staje się prawdziwym game-changerem.

Czy nie jestem na to za stary/stara?
A ile to kosztuje? Pewnie drogo.

Uwielbiam nowoczesne technologie ponieważ dają dużo radości. Odkrywanie kolejnych przydatnych funkcji Modelu Pro jest czystą przyjemnością, pozwala zapomnieć o codziennej rutynie. Aplikacja Diplomat Connect działa precyzyjnie, w realny sposób wpływa na efektywność pracy dentysty. Serdecznie polecam Model Pro.

Dr Martin Lisý, Somadent Dental Clinic, Stará Turá, Słowacja.

Przeczytaj zanim kupisz.

W jaki sposób unit stomatogiczny może przyspieszyć Twoją pracę? Co sprawia, że pacjenci kochają Model Pro? Sprawdź bazę wiedzy na naszym BLOGU.

Sprawdź na BLOGU

Aplikacja Diplomat Connect jest dostępna na urządzenia iPad w App Store oraz Android App w Google Play.

Pracuj szybciej z Modelem Pro!
Model Pro – game-changer.
Za co pacjenci kochają Model Pro?

Pracuj smart z Modelem Pro.

Kontrola pozycji fotela.
To oczywiste, że pracując z Modelem Pro będziesz kontrolował wszystkie pozycje fotela z poziomu tableta i aplikacji. Co istotne, możesz zaprogramować te ustawienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami i zapisać je na indywidualnym koncie, do którego dostęp masz tylko Ty. Ciekawostka: pozycję Trendelenburga wywołasz jednym przyciskiem.
Kontrola narzędzi.
Aplikacja Diplomat Connect czuwa, aby wszelkie zmiany narzędzi były jak najkrótsze. Aplikacja wykrywa automatycznie, które narzędzie chcesz użyć i uruchamia je – gdy tego chcesz – według Twoich preferencji. Co wybitnie innowacyjne, możesz zapisać ustawienia każdego z narzędzi jako kompletną procedurę, którą wywołasz jednym przyciskiem.
Kontroluj SWING-iem.
SWING to najnowsze dzieło Diplomat Dental Solutions, prawdopodobnie najbardziej innowacyjny, najbardziej ergonomiczny a przy tym najładniejszy strerownik nożny dostępny na rynku. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją Diplomat Connect, co w praktyce oznacza, że podczas zabiegu, fotel oraz narzędzia możesz kontrolować stopą.

Skontaktuj się z nami.

Chcesz otrzymać ofertę cenową, odwiedzić nasz salon lub zadać nam pytanie? Wypełnij formularz.

Wybieram . .
We process your personal data in order to process your request. You can find more information about the processing of your personal data in our Privacy policy.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.