Poznaj niezawodne, nowoczesne i wyjątkowo piękne unity Diplomat Dental podczas targów KRAKDENT 2024.

W imieniu zespołu firmy EUR-MED Polska – oficjalnego dystrybutora unitów Diplomat Dental w Polsce oraz Partnerów, zapraszamy na targi Krakdent 2024. Na stoisku W78 w Hali Wisła zaprezentujemy m.in.: unity stomatologiczne z serii One (Model One 100/Model One 200) oraz serii Pro. 

Targi w Krakowie to znakomita okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć wyjątkowe unity stomatologiczne od Diplomat Dental, w tym pierwszy na świecie unit typu smart, zarządzany tabletem oraz mobliną aplikacją Diplomat Connect.

Darmowa wejściówka na Krakdent!

Poniżej znajdziesz link do darmowej rejestracji. Po wypełnieniu niezbędnych informacji na podany adres e-mail otrzymasz BEZPŁATNY BILET NA TARGI KRAKDENT 2024.

Zobacz reportaż z wręczenia pierwszego na świecie certyfikatu Diplomat Smart Dentistry doktorowi Kamilowi Piaseckiemu z Piasecki Dental Clinic w Katowicach. Z materiału dowiesz się również, dlaczego doktor Kamil Piasecki zdecydował się na Model Pro 500 i co czyni ten unit – naprawdę inteligentnym.

Model One 100

Jeden z najbardziej niezawodnych unitów stomatologicznych dostępnych na rynku, w wersji zawieszonej na fotelu.

Model One 200

Nowość 2023 roku. Nowoczesny i kompaktowy fotel zawieszony na bloku spluwaczki. Idealny do gabinetów z ograniczoną przestrzenią.

Model Pro 500

Pierwszy na świecie unit stomatologiczny typu “smart”, zarządzany tabletem oraz dedykowaną aplikacją mobilną Diplomat Connect.

Model Pro 600

Wszystkie modele serii Pro pomogą Ci na optymalizację czasu przygotowania fotela i narzędzi do pracy oraz ułatwią komunikację z pacjentem.

Dlaczego Model Pro

Pierwszy naprawdę inteligentny unit stomatologiczny.

Jedyny na rynku, którym operujesz za pomocą tabletu oraz aplikacji mobilnej.

Optymalizacja czasu: optymalizuj czas przygotowania fotela oraz narzędzi do pracy.
Komunikacja: wykorzystaj tablet do komunikacji z pacjentami oraz edukacji.
Digitalizacja: połącz unit z innymi cyfrowymi urządzeniami dostępnymi w gabinecie.

Inteligentna kontrola.

Jesteś z pokolenia, które nie urodziło się z tabletem lub smartfonem w dłoni? Nic nie szkodzi! Obsługa unitów z Serii Pro nie wymaga tytułu MBA z informatyki. Poradzisz sobie bez problemu.

Inteligentna ergonomia.

Schorzenia układu szkieletowego są jedną z najczęstszych przyczyn decyzji o przedwczesnej emeryturze lekarzy dentystów. Zapomnij o bólu dzięki ergonomicznym funkcjom Modelu Pro i ciesz się ze swojej pracy jak najdłużej.

Inteligentny design.

Wszystkie Modele z Serii Pro wprost zachwycają swoim designem, czego dowodem są liczne nagrody zdobyte w międzynarodowych konkursach.

Inteligentny na codzień.

Zmiana ustawienia fotela do pracy lewo lub praworęcznej jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy dosłownie 30 sekund, by Model Pro był gotowy, tak jak potrzebujesz.

Dlaczego Model One

Ponadczasowy wygląd.

Czy Model One to najładniejszy unit stomatologiczny na rynku? Cóż, piękno zawsze jest kwestią gustu, ale przyznacie, że ma w sobie to “coś”!? Jego wygląd inspirowany jest designem Serii Pro, wielokrotnie nagradzanej w międzynarodowych konkursach “piękności”.

One czy One Plus?

Model One można zamówić z jednym z dwóch paneli sterujących: One lub One Plus. W obydwu wersjach obsługujesz funkcje unitu za pomocą wygodnych i trwałych przycisków, pozwalających także na zaprogramowanie indywidualnych profili użytkowników.

Misa na stałe lub obrotowa.

W podstawowej wersji Serii One misa spluwaczki jest zamontowana na stałe, ale jeżeli
chcesz zapewnić pacjentom dodatkowy komfort, możesz wybrać opcję obrotową.

Więcej światła!

Wybierz pomiędzy nowoczesnymi lampami XENOS (do 26 000 luksów) lub MAIA (35 000 luksów, CRI>95). Obie lampy wyposażone są w czujnik bezdotykowy.

Moc pod stopą.

Zoptymalizuj ergonomię pracy dzięki kompatybilnym sterownikom nożnym Diplomat Dental dla modeli Serii One. W ofercie znajdują się sterowniki przewodowe o różnym stopniu zaawansowania.

Panel asysty – nikt nie ma lepszego!

Klasyczny panel (BASIC) może być wyposażony aż do sześciu narzędzi, co czyni go bezkonkurencyjnym na rynku stomatologicznym. Zaawansowany panel (ADVANCED), również może posiadać do sześciu narzędzi oraz klawiaturę do sterowania funkcjami unitu stomatologicznego.

Który model wybrać? Jeśli szukasz niezawodności, ponadczasowego designu i nieskończonych możliwości konfiguracji, rozważ serię Model One. Jeśli dodatkowo cenisz sobie wyróżnianie się na rynku, cyfryzację procesów i efekt “wow” wśród pacjentów, wybierz serię Model Pro.

Tomas Nerad, Diplomat Dental CEO

Dlaczego unity Diplomat Dental?

Istnieją setki powodów, dla których warto wybrać Diplomat Dental!

“Made in Europe”.

Diplomat Dental to rodzinna firma z tradycjami sięgającymi 1945 roku. Swoją siedzibę ma w słowackich Piestanach, około 100 km od Wiednia. Od trzech pokoleń zarządzana jest przez rodzinę Neradów, obecnie prezesem jest Tomáš Nerád. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w produkcji produktów stomatologicznych, firma DIPLOMAT DENTAL cieszy się trwałą reputacją czołowego producenta i ugruntowaną filozofią biznesową, w której satysfakcja klienta jest postrzegana jako podstawowa zasada.

Nieskończone możliwości.

Ponadczasowy design.

Niezawodność.

Jeśli jesteś lekarzem dentystą poszukującym niezawodności, piękna i nowoczesnej technologii, która ma realny wpływ na konkurencyjność Twojej praktyki, szybkiego serwisu i doskonałej dostępności części zamiennych, powinieneś rozważyć unity Diplomat Dental.

Skontaktuj się z nami.

Chcesz otrzymać ofertę cenową, odwiedzić nasz salon lub zadać nam pytanie? Wypełnij formularz.

Wybieram . .
We process your personal data in order to process your request. You can find more information about the processing of your personal data in our Privacy policy.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.